Başkan Tekin “Beyaz baston Görme engelliler için özgürlüğün simgesidir”


0

BEĞENDİM

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin 7 – 14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

Azmi ve cesareti, başarılı çalışmalarıyla ülkemize güç veren görme engelli kardeşlerimizin 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasını tebrik ediyorum diyen Belediye Başkanı Zekiye Tekin yayımladığı mesajında,

“Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasının ülkemizde ve tüm dünyada toplumsal farkındalığın artırılmasına vesile olmasını temenni ediyorum.

Görme engelliler için özgürlüğün simgesi olan beyaz baston toplumu birleştiren, harekete geçiren önemli bir semboldür. İnsanlık bu sembol etrafında bir araya gelmeye, görme engelli kardeşlerimizle kol kola yürümeye, engelleri birlikte aşmaya devam edecek.

Bu duygularla, görme engelli kardeşlerimizin “Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasını” tekrar tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlık ve esenlik içinde mutlu bir yaşam sürmelerini Allah’tan temenni ediyor, sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum” ifadelerine yer verdi.

www.pazaryerigundem.com


Back To Top