Bozüyük’te hacı adayları dualarla uğurlandı


0

BEĞENDİM

Bozüyük’te hacı adayları dualarla uğurlandı

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2023 Yılı Hac Organizasyonunda, hac farizasını yerine getirmek üzere kutsal topraklara gidecek hacı adayları Bozüyük Kasımpaşa Camii önünde yapılan program ardından dualarla uğurlandı.

Pazaryeri Gündem / BİLECİK (İGFA) – 2023 yılında hacca gitmek için hazırlıklarını tamamlayan Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki hacı adayları Kasımpaşa Camii önünde yapılan törenle kutsal topraklara uğurlandı.

Programa Bozüyük Müftüsü Muammer Ölmez, Din görevlileri ile beraber hacı adayları ve aileleri katıldı.

Soğukpınar Cami İmam Hatibi Nail Aydın’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda konuşan Bozüyük Müftüsü Muammer  Ölmez, “Bizler, Milletimiz  gelecek nesillerimiz için sizlerden kutsal topraklarda dua etmenizi  istiyoruz. Çıktığınız bu  yolculuk mübarek. Sizlerin yerinde olmak isteyen çok insan var. Hac meşakkatlidir. Hac zor bir ibadettir. Allah sabrını ve kolaylığını versin inşallah. Rabbim hayırlı bir şekilde gidip, gelmeyi sizlere nasip etsin” diye konuştu.

Hacı adayları Bozüyük Müftüsü Ölmez’in yaptığı duanın ardından kutsal topraklara gitmek üzere Bozüyük ’ten ayrılarak Bilecik’e topluca hava limanına gitmek üzere uğurlandı.

Bozüyük’te hacı adayları dualarla uğurlandı

Bozüyük’te hacı adayları dualarla uğurlandıBU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.

www.pazaryerigundem.com


Back To Top