CHP’den BTP’ye ilk adım “Birleşe Birleşe Kazanacağız”


0

BEĞENDİM

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Bağımsız Türkiye Partisi Bilecik İl Başkanlığını ziyaret etti.

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın 14 Mayısta yapılacak olan genel seçimlere partisinin katılmayacağını ve Partisinin Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceklerini açıklamasının ardından CHP Bilecik Milletvekili adayı Yaşar Tüzün ve Partinin İl Başkanı Metin Yaşar ve partililer BTP Bilecik İl Başkanlığını ziyarette bulundu.

BTP Bilecik İl Başkanı Metin Hastürk ve Merkez ilçe Başkanı Mehmet Altın ile görüşen CHP’liler 14 Mayıs genel seçimleri Bilecik’te izlenecek seçim yol haritasını değerlendirdi.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, “Birleşe Birleşe Kazanacağız. Milletvekili Adaylığından çekilerek 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Partimizi destekleme kararı alan BTP İl Başkanlığını ziyaret ederek gündeme dair konularda görüşlerimizi dile getirdik” ifadesinde bulundu.

CHP’den BTP’ye ilk adım “Birleşe Birleşe Kazanacağız”
CHP’den BTP’ye ilk adım “Birleşe Birleşe Kazanacağız”

CHP’den BTP’ye ilk adım “Birleşe Birleşe Kazanacağız” yazısı ilk önce Pazaryeri Gündem üzerinde ortaya çıktı.

www.pazaryerigundem.com


Back To Top