Pazaryeri MHP den O isim aday adayı


0

BEĞENDİM

Köylere birçok hizmet kazandırmıştı o isim tekrardan il genel meclis üyeliği adaylığını açıkladı

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde 2014 -2019 yıllarında köylere birçok hizmet kazandıran MHP’li İl Genel Meclis Üyesi ilçedeki köylere hizmet için tekrardan aday adaylığını açıkladı.

Geçtiğimiz ay il genel meclis üyeliği aday adaylığı dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi Pazaryeri İlçe Başkanlığından ayrılan Haluk Filizli 2024 yerel seçimleri için aday adaylığını açıkladı.

Whats-App-Image-2023-10-03-at-11-14-05

Görev yaptığı 2014 – 2019 yılları arasında ilçedeki köylerde yaptığı hizmetlerden dolayı adından sıklıkça bahsedilen Haluk Filizli, MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve Bilecik İl Teşkilatımızın uygun görmesiyle İl Genel Meclis Üyesi Adaylığımı açıklıyorum ifadesinde bulunup, “Pazaryeri ilçemizdeki köylerimizde yaşanan sorunların hemen hemen hepsini biliyorum. Köylülerimizin sorunlarını çok iyi bilen birisi olarak, hiçbir çıkar gözetmeden çözümler için çalışacağım” dedi.

Haluk Filizli 5 yıl boyunca il genel meclis üyeliğini hakkıyla yerine getirmiş Pazaryeri köylerinin yol ve içme suları dahil bir çok projenin hayata geçirilmesinde büyük katkıları olmuştu. Vatandaşlarla diyaloğunu hiç koparmayan Filizli, gelen istekleri İl koordinasyon toplantılarına taşıyarak savunmuş ve hepsinin hayata geçirilmesinde büyük emek sarf etmişti.

The post Pazaryeri MHP den O isim aday adayı first appeared on Pazaryeri Haber |Pazaryeri11.com.

www.pazaryerigundem.com


Back To Top